Orkater Een Tijd Van Liefde (Coco Olakunle) 2 RGB 300 Dpi
© Coco Olakunle
Muziektheater

Orkater | Shady El-Hamus

Een tijd van liefde

Een tijd van liefde

Meeslepend liefdesverhaal over twee mensen die meer van elkaar verschillen dan hen lief is.

Na het succes van het prachtige, met vier sterren ontvangen ‘De dood van Benny Simons’ keert regisseur Shady El-Hamus terug met ‘Een tijd van liefde’: een meeslepend liefdesverhaal over twee mensen die meer van elkaar verschillen dan hen lief is. Zij groeit op tussen betegelde voortuinen en zorgvuldig gesnoeide hagen, hij komt van stoffige wegen waar de zon op je huid brandt, een plek waar iedereen elkaar kent. In de grote stad kruisen hun paden en begint een dans tussen twee werelden. Wat gebeurt er als verliefdheid botst met afkomst, familie en tijdgeest?

‘Een tijd van liefde’ begint waar het pijn doet: bij het einde. Van daaruit worden we mee teruggenomen naar de jaren negentig. Naast het liefdesverhaal van een Nederlandse vrouw en een Noord-Afrikaanse man ontvouwt zich een bredere blik op de recente migratiegeschiedenis van Nederland. Hoe blijf je openstaan voor elkaars verschillen, wanneer die groter lijken dan wat je verbindt? Een mix van Arabische en westerse muziek vormt het kloppende hart van het verhaal. Samen met een liveband zorgen de acteurs voor het opzwepende geluid van liefde.

Lees meer

Volledig overzicht

  • {{ toTimeStr(event.start, culture) }} - {{ toTimeStr(event.end, culture) }} {{ getVenue(event).roomName }} {{ event.hidePrice ? ' ' : getPriceText(getRegularPrice(event.prices)) }} {{ event.status.buttonText }} {{ event.status.buttonText ? event.status.buttonText : 'Gratis' }} Gratis
  • Cast & info

    Spel Shahine El-Hamus en ‘Ntianu Stuger
    Muziek Shahine El-Hamus, ‘Ntianu Stuger, Dwight Breinburg e.a.
    Regie Shady El-Hamus
    Meer informatie tekst: Ashgan El-Hamus en Shady El-Hamus | compositie: Yasper Molle | decor: Studio Dennis Vanderbroeck | kostuums: Lotte Goos

    Tips voor jou

    Geen resultaten gevonden

    Vers van De Vest: stel je eigen voordelige theaterserie samen!

    1600 MAN II CO Sorry Not Sorry (Jesse Immanuel Bom)