Julika Marijn
No Kidding
-
{{ getVenue(selectedEvent).targetName }} {{ getVenue(selectedEvent).roomName }}
-
{{ getRegularPrice(selectedEvent.prices).priceTypeId }} {{ getPriceText(getRegularPrice(selectedEvent.prices)) }} Incl. drankje en garderobe
No Kidding
Theatrale en bevrijdende zoektocht naar het leven zonder kinderen.
Theatermaker Julika Marijn haalt het niet-moederschap uit de schaduw en duikt als ervaringsdeskundige in de wereld van de NoMo, de not-mom. Een op de vijf vrouwen krijgt om allerlei redenen geen kind. Zo twijfelen dertigers eindeloos over ‘het nemen’ van kinderen. Wat geeft het leven van de NoMo zin? Hoe geeft zij het leven door? Heeft ze spijt van haar keuze? Of is het een zegen?
‘No Kidding’ gaat over alles wat er in het leven van een vrouw gebeurt als ze géén moeder wordt. Want geen kinderen hebben is net zo levensbepalend als ze wel hebben. In deze persoonlijke en confronterende voorstelling graaft Julika naar antwoorden op de vragen die zelden hardop gesteld worden. Ze laat zien dat een leven zonder kinderen ook vol, vrij, krachtig en betekenisvol kan zijn. Op Theaterfestival de Parade 2024 was ‘No Kidding’ steevast uitverkocht. Het Parool tipte de voorstelling als een pareltje. Ook voor mensen mét kinderen een eyeopener!
Volledig overzicht
Cast & info
| Spel | Julika Marijn |
|---|---|
| Muziek | Diederik van Vleuten |
| Regie | Leoni Jansen |
| Meer informatie | tekst: Julika Marijn | techniek: Coen Jongsma | met dank aan: Liesbeth Smit, auteur van ‘Echte vrouwen krijgen een kind’ |
Recensies
{{ review.title }}
{{ review.body }}