ISH Dance Collective
Rhythm & Flow (12+)
-
{{ getVenue(selectedEvent).targetName }} {{ getVenue(selectedEvent).roomName }}
-
{{ getRegularPrice(selectedEvent.prices).priceTypeId }} {{ getPriceText(getRegularPrice(selectedEvent.prices)) }} Incl. drankje en garderobe
Rhythm & Flow (12+)
Spectaculaire hiphopdans en urban sports die je op het puntje van je stoel brengt.
In Rhythm & Flow ontmoeten een cast van 12 hiphop dansers, parkour atleten, een pole artist en muzikanten elkaar rondom de randen van het podium. Wat gebeurt er als de ritmes van deze verschillende disciplines samensmelten of juist met elkaar clashen?
Geïnspireerd door het verschijnsel murmerations, waarbij zwermen vogels door de lucht bewegen, laat choreograaf Marco Gerris de verschillende disciplines samenvloeien en weer uiteengaan.
Een danser daagt een muzikant uit, ze voeren de beat op en voelen de adrenaline pompen. Zij storten zich vol overgave in elkaars flow. Voel je hartslag stijgen met spectaculaire choreografieën rondom een stoer decor, powermoves op de plateaus en opzwepende livemuziek. Voel het ritme en geef je over aan het moment.
Deze show zorgt dat je continu op het puntje van je stoel zit. Maar pas op: “Met 200 kilometer per uur knallen ze je brein in.” (Theaterkrant)
Volledig overzicht
Cast & info
| Spel | B-boys, dansers, pole artist, parkouratleten, dj en saxofonist (namen worden later bekendgemaakt) |
|---|---|
| Regie | Marco Gerris |
| Meer informatie | componisten: Rik Ronner, Irie Weergang Bove en Sanne Landvreugd | decor: Ascon de Nijs | lichtontwerp: Mike den Ottolander | kostuums: René van der Leest en Sigrid van Kleef |
Recensies
{{ review.title }}
{{ review.body }}