Compagnie Red Yellow & Blue
Katwijk
-
{{ getVenue(selectedEvent).targetName }} {{ getVenue(selectedEvent).roomName }}
-
{{ getRegularPrice(selectedEvent.prices).priceTypeId }} {{ getPriceText(getRegularPrice(selectedEvent.prices)) }} Incl. drankje en garderobe
Katwijk
Queer, burned out, en je moeder
Wegens succes terug in de theaters! Wanneer haar vriendinnen op het laatste moment hun jaarlijkse midweekje weg afzeggen, vraagt zestiger Andrea (Raymonde de Kuijper) haar lesbische dochter Joosje naar de luxe vakantiebungalow in Katwijk. Joosje zit al een half jaar met een burn-out thuis en ziet dat totaal niet zitten, dus haalt ze haar beste vriend Laurens over om mee te gaan. En nu zitten ze met z’n drieën in regenachtig Katwijk. Joosje kan alleen maar slapen, Laurens probeert het iedereen naar de zin te maken en Andrea had het zich allemaal heel anders voorgesteld. Een lachwekkend herkenbare voorstelling over de (hetero) ouder / (queer) kind relatie, identiteit en mentale gezondheid, van de makers van de theaterhit Who’s afraid of Oscar Wilde.
Voorspel in 300 seconden
Voorafgaand aan deze voorstelling kun je in de foyer deelnemen aan het Voorspel in 300 seconden. Pak een zandloper om kenbaar te maken dat je mee wilt doen. Vervolgens komt de spreker vanzelf naar je toe! Draai de zandloper om en het verhaal begint. Als het verhaal af is en de zandloper leeg, gaat de spreker naar een volgende groep. Het voorspel in 300 seconden vindt plaats in de benedenfoyer tussen 19:45 en 20:30. Deelname is gratis. Reserveren is niet nodig.
Volledig overzicht
Cast & info
| Spel | Spel: Raymonde de Kuyper, Eline van Gils en Daan van Bendegem |
|---|---|
| Regie | Eindregie: Mara van Vlijmen |
Recensies
{{ review.title }}
{{ review.body }}