1600 The Bentleys Celebrating The 50'S & 60'S (Martin Dijkstra)
© Martin Dijkstra
Theaterconcert

The Bentleys

Celebrating The 50’s & 60’s (Dinsdagmatinee)

Celebrating The 50’s & 60’s (Dinsdagmatinee)

Feelgoodshow met de sound van toen en de attitude van nu.

Vijf podiumbeesten in pak, drie stijlvolle ladies, dansend en zingend; dat zijn The Bentleys. Met ‘Celebrating The 50’s & 60’s’ brengen ze hun succesvolle festivalshow naar het theater.

Je hoort de grootste hits uit de fifties en sixties, met hier en daar een hippie-classic uit de vroege seventies. Je waant je in de nachtclubs van New York en de velden van Woodstock, belandt in pure Beatles-mania en ervaart het geluid van rockende Stones.

‘Celebrating The 50’s & 60’s’ is een feelgoodshow met de sound van toen en de attitude van nu, met muziek van Elvis Presley, The Byrds, Aretha Franklin, Ike & Tina Turner, The Monkees, Chuck Berry, The Doors, Shocking Blue, Johnny Cash, The Beach Boys, The Doobie Brothers, Nancy Sinatra en vele anderen.

Dinsdagmatinee
Kom voorafgaand aan de voorstelling in de foyer genieten van een gratis kopje koffie of thee, met live pianomuziek door Hubert-Jan Horrocks. Na de voorstelling is er een meet & greet of nagesprek met de artiesten. Houd voor de details de servicemail in de gaten. Bekijk hier alle Dinsdagmatinees.

Lees meer

Volledig overzicht

  • {{ toTimeStr(event.start, culture) }} - {{ toTimeStr(event.end, culture) }} {{ getVenue(event).roomName }} {{ event.hidePrice ? ' ' : getPriceText(getRegularPrice(event.prices)) }} {{ event.status.buttonText }} {{ event.status.buttonText ? event.status.buttonText : 'Gratis' }} Gratis

Tips voor jou

Geen resultaten gevonden

Vers van De Vest: stel je eigen voordelige theaterserie samen!

Brabo Leone 1600