1600 Piet Van Eeghen De Verlichting Nabij (Mariet Dingemans) 2
© Mariet Dingemans
Cabaret

Piet van Eeghen

De Verlichting Nabij

De Verlichting Nabij

“Allround performer” (Theaterkrant) en winnaar publieksprijs Leids Cabaret Festival 2022.

Vrijwel uit het niets won wiskundeleraar Piet van Eeghen de publieksprijs op het Leids Cabaret Festival 2022. De Telegraaf zag een heerlijke podiumpersoonlijkheid en prees zijn virtuoze taalgebruik en onnavolgbare timing. Ook Theaterkrant was lovend: “Een allround performer die zowel een uitstekende conferencier als een begenadigd muzikant, componist en liedtekstdichter blijkt te zijn. Als die gast net zo leuk is voor de klas als op het podium, dan zijn zijn leerlingen te benijden.”

In zijn debuut ‘De Verlichting Nabij’ leert het publiek Piet kennen door middel van zijn absurdistische liedjes en met subtiele ironie doorspekte conferences. Hij verovert de zaal met zijn charme, deelt zijn bizarre hersenspinsels met het publiek en neemt zijn geest schaamteloos onder de loep.

Vers van De Vest
Onze succesvolle serie Vers van De Vest is ook weer te boeken voor theaterseizoen 2025-2026. Dus... ga mee op theateravontuur en kies je eigen serie! Selecteer 5 voorstellingen en betaal slechts € 65,00 of bestel voor € 110,00 maar liefst 10 voorstellingen (inclusief garderobe en drankje). Lees meer.

Lees meer

Volledig overzicht

  • {{ toTimeStr(event.start, culture) }} - {{ toTimeStr(event.end, culture) }} {{ getVenue(event).roomName }} {{ event.hidePrice ? ' ' : getPriceText(getRegularPrice(event.prices)) }} {{ event.status.buttonText }} {{ event.status.buttonText ? event.status.buttonText : 'Gratis' }} Gratis

Cast & info

Muziek Piet van Eeghen
Regie Martijn Bouwman
Meer informatie tekst: Piet van Eeghen | feedback liedteksten: Jurrian van Dongen | techniek: Rob Touwslager

Tips voor jou

Geen resultaten gevonden

Vers van De Vest: stel je eigen voordelige theaterserie samen!

Brabo Leone 1600