Zomer in De Mare
Picknickconcert: Hakim op z’n best (alle leeftijden)
Picknick en Kleurfeest vanaf 17.30 uur
Ook dit jaar zijn er weer Picknickconcerten op zaterdagavond in De Rekerhout. Neem zelf een picknickmandje mee of schuif aan bij VERS eten en drinken en koop een heerlijk hapje voor een mooie prijs. Als toetje wordt een gratis voorstelling geserveerd! Vanaf 17:30 uur is de catering van VERS geopend en kun je kleuren op vrolijke livemuziek bij Het Kleurfeest. Om 19:00 uur begint het concert. Gratis toegang voor jong en oud.
Hakim op z’n best
Een interactieve show voor kleine, maar zeker ook voor grote mensen. Met Hakim kun je namelijk lachen! Over van alles en met van alles. Het is iedere keer weer een verrassing waarmee hij aan komt zetten. Of het nu iets geks is uit de sprookjes van duizend en één nacht, iets geestigs met stoere cowboys of picknickperikelen in de buitenlucht: met ‘Hakim op z’n best’ is alles mogelijk!
Borrelbord van VERS eten en drinken
Je kunt ook vooraf al een heerlijk borrelbord bestellen en ter plaatse afhalen. Het borrelbord à € 12,50 bestaat uit een soepje, een bord met allerlei lekkers en een toetje! Bestel hier.
Bekijk hier het volledige programma van Zomer in De Mare.
Za 24 jun 2023
19:00 - 20:00
|
Za 24 jun 2023
|
19:00 - 20:00
|
De Mare (Rekerhout)
Gratis toegang
|
De Mare (Rekerhout)
|