2022 01 09 Qingzhu Weng © Celine Ribordy 1600
© Celine Ribordy

Qingzhu Weng & Natsumi Ohno

Koffieconcert viool & piano

Datum & tijd
Zo 11 feb | 12:00 - 13:00
Zonder pauze
Locatie
Kleine Zaal
Prijzen
Regulier € 17,50
Incl. drankje en garderobe

De Chinese violist Qingzhu Weng en de Japanse pianiste Natsumi Ohno mengen al het goede van hun eigen land met de Europese tradities. Het resultaat: belangwekkend vioolrepertoire en virtuoos pianowerk op het allerhoogste niveau.

De Chinese violist Qingzhu Weng heeft zich al op zeer jonge leeftijd bewezen met belangwekkende prijzen in competities, waaronder het internationale Wieniawski concours. Hoewel hij nog steeds tot de zeer jonge nieuwe generatie behoort is zijn spel en repertoirekeus verbazingwekkend volwassen. Weng durft zichzelf in TAQA Theater De Vest te Alkmaar neer te zetten met belangwekkende stukken uit het vioolrepertoire van Mozart, Ravel en Prokofjev. Chinees vuur op het hoogste niveau.

Weergaloze opleiding
Weng mocht al op zeer jonge leeftijd de onderwijsgeneugten van zijn eigen land smaken. Weng werd vanaf zijn vierde jaar gekneed door de Chinese precisie en discipline voordat hij in 2014 op 13-jarige leeftijd naar Hannover trok voor zijn verdere opleiding.

Programma
Qingzhu Weng, viool (China)
Natsumi Ohno, piano (Japan)

Wolfgang Amadeus Mozart - Sonate voor viool en piano nr. 18 in G. gr. t., KV 301
(1756-1791)

Maurice Ravel - Sonate voor viool en piano in G. gr. t.
(1875-1937)

Sergej Prokofjev - Sonate voor viool en piano in D. gr.t., opus 94bis
(1891-1953)

Lees meer Lees minder
Volledig overzicht
12:00 - 13:00
12:00 - 13:00
Kleine Zaal
Kleine Zaal
Datum & tijd
Zo 11 feb | 12:00 - 13:00
Zonder pauze
Locatie
Kleine Zaal
Prijzen
Regulier € 17,50
Incl. drankje en garderobe
Cookies

We helpen je online graag zo goed mogelijk en gebruiken daarvoor cookies. Stel ze hier in.

[2]
[1]