PeuterVestival: Maas theater en dans
Oei Oei Bevolkingsgroei (3+)
De nieuwe peuteraar van René Geerlings
Datum & tijd
Locatie
Prijzen
Absurdistische performance over opvoeding en rolpatronen.
Ouders, je kunt niet mét, maar ook niet zonder. ‘Oei Oei Bevolkingsgroei’ is een voorstelling over opvoeding en hardnekkige rolpatronen. Maas theater en dans speelt een absurdistische performance over een man en een vrouw die in sneltreinvaart zomaar baby’s krijgen en niet goed weten wat ze ermee aan moeten. Tegelijkertijd kunnen ze niet aan elkaar of zichzelf toegeven dat ze alle controle kwijt zijn.
‘Oei Oei Bevolkingsgroei’ is de vijfde peuterproductie van René Geerlings. Grote thema’s zoals anarchisme, digitalisering, aandachtverslaving en dictatuur presenteert hij graag op duplo-niveau aan de allerkleinsten en hun aanhang. De kwaliteit van zijn fysieke en taalloze werk wordt internationaal erkend en zijn oeuvre toert over de hele wereld.
PeuterVestival
Op 24 januari is het feest voor peuters, ouders en grootouders! Kom samen naar het allergezelligste festival in De Vest: het PeuterVestival. Wat is er nu leuker dan een theater binnen te gaan, waarvan de foyer is veranderd in een echte speeltuin? Ook kun je heerlijk kleuren en zijn er natuurlijk veel mooie voorstellingen te zien. Niets leukers dan een peuterfestival!
Spel | Henke Tuinstra en Gianni Noten |
Regie | René Geerlings |
Website | http://www.maastd.nl/ |