Medewerkers

Heeft u een vraag voor één van onze medewerkers? Op deze pagina vindt u een overzicht van de afdelingen zodat u de betreffende afdeling of medewerker kunt bereiken.

Directeur
Peter Blaauboer, pblaauboer@taqatheaterdevest.nl

Verhuringen en Evenementen
Olga Doedens, odoedens@taqatheaterdevest.nl
Shanna Somers, ssomers@taqatheaterdevest.nl

HR&Organisatie
Carl Groenland, cgroenland@taqatheaterdevest.nl,

Financiën, Applicatiebeheer en Managementondersteuning
Manager: Henk-Jan Zijlstra, hzijlstra@taqatheaterdevest.nl

Applicatiebeheerder
Arie van Olst, avanolst@taqatheaterdevest.nl

Administratie
Monique M. de Vries, mdevries@taqatheaterdevest.nl
Monique de Vries, mstoop@taqatheaterdevest.nl          

Managementassistenten
Ingrid van der Windt, ivanderwindt@taqatheaterdevest.nl
Renate Vetman, rvetman@taqatheaterdevest.nl

Programmering, Marketing en Publieksservice
Manager en programmering: Marijke van den Muijsenberg mvandenmuijsenberg@taqatheaterdevest.nl

Bijzondere projecten / Zomer op het Plein: Henk Foekema, hfoekema@taqatheaterdevest.nl
Educatie en jeugdprogrammering: Marieke van Duin, mvanduin@taqatheaterdevest.nl
Stadsorganist: Pieter van Dijk, info@grotekerk-alkmaar.nl

Marketing
Teamleider: Elianne van Diepen, evandiepen@taqatheaterdevest.nl
Crm en publiciteit: Ceda Lablans, clablans@taqatheaterdevest.nl
Publiciteit: Marja Elzinga, melzinga@taqatheaterdevest.nl
Nieuwe media: Ilona Broomans, ibroomans@taqatheaterdevest.nl

Publieksservice
Teamleider: Yvonne Ligtenberg, yligtenberg@taqatheaterdevest.nl
Gastheer/-vrouw: Michael Verheijen, Igna Besteman en Esther Bulthuis
Kassa: Elly Vonk, Yvon van Rhoon, Yvette van den Berg en Loes Visser, kaartverkoop@taqatheaterdevest.nl

Productie en Techniek
Hoofd: Matthijs van Muiden, mvanmuiden@taqatheaterdevest.nl

Gebouwenbeheer
Coördinator: Peter Schaafsma, pschaafsma@taqatheaterdevest.nl
Medewerker: Johan Heijnen,  jheijnen@taqatheaterdevest.nl
Medewerker: Jeffrey Simon, jsimon@taqatheaterdevest.nl

Theatertechniek
Toneelmeester: Jorrit van Zwieten
Theatertechnici: Robbin IJlstra, Onno Noordeman, Roy Yard, theatertechniek@taqatheaterdevest.nl

Grote Sint Laurenskerk
Beheerder: Sjoerd Visser, svisser@grotekerk-alkmaar.nl
Beheerder: Mick Sman, msman@grotekerk-alkmaar.nl
Beheerder: Frank de Boer, fdeboer@grotekerk-alkmaar.nl